News

Takımın tekrar aktif olması hakkında bilgilendirme

Tue 11th Jun 2019 - 10:15am : General

Team Reaction olarak tekrardan aktif olacağımızı duyurduktan sonra yaşadığımız sorunları size bildirmek istedik.

 

Bilindiği üzere takımımızın yeniden aktif olacağına dair sayfalarımızdan açıklamalar geçtik. Uzun bir aradan sonra dönüyor olmamız bizi heyecanlandırmıştı ve yeni, temiz bir başlangıç yapmak; daha modern bir görünüm kazanmak adına yeni bir takım yüzü oluşturmak istedik. Bu doğrultuda da bir kaç tasarımcı ile görüştük ve "sektörde bilindik" birisi ile anlaştık. 

 
Lakin;


Anlaşmış olduğumuz tasarımcı ile konuşup, nasıl bir proje beklediğimizi dile getirdik. Kendiside bizden aldığı brief ışığında bunu yapabileceğini dile getirdi, bu doğrultuda belirtilen ücretide kendisine ödedik. Bir yandan diğer işlerimizi hallederken ara ara kendisine projenin ne durumda olduğu ile alakalı sorular yöneltiyorduk ve projeye başlamadan önce de kendisine ara ara bize mevcut durum hakkında bilgi vermesini istiyorduk. Çünkü; takımın tekrar aktif olması için kafamızda oluşturduğumuz zaman çizelgesi dışına çıkmak istemiyorduk.  

Kendisi bize mevcut ilerleme ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi ve mevcut sorularımıza da cevap vermemeyi tercih etti. Tam 2 ay boyunca bu şekilde bekletildik ve halen daha bekletiliyoruz. Kendisinden artık istediğimiz tasarımları, en kısa tarihte teslim etmesini bekliyoruz. Eğer ki kendisi bu şekilde devam ederse, bizde takımımızın çıkarlarını korumak adına gerekli adımları atacağımızı bildiriyoruz!

 

Öte yandan kendisine ait herhangi bir bilgiyi şimdilik paylaşmıyoruz. Bu şekilde devam ettiği taktirde ilerleyen günlerde kendisiyle alakalı yeni bir bilgilendirme yazısı hazırlayıp mevcut konuşmaları, "sektörde bilinen" bu tasarımcının kim olduğunu açıklayacağız ki başka kişi ve/veya kurumların zarar görmemesin.


 

 

 

 

Team Reaction

Team Reaction

Team Reaction