News

2019 yılında tekrar aktif olacağız!

Sat 8th Dec 2018 - 2:30pm : General

Bilindiği gibi takımımız uzun bir süredir aktif değildi.

 

Team Reaction yönetimi olarak 2019 yılında tekrardan aktif olacağımızın ve kadro çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayacağımızın sevinci içerisindeyiz! Tabii ki önceliğimiz Dota 2 ama diğer oyunlar için de eğer uygun bir ortam bulursak çalışmalarımız olacaktır.

 

Lakin aktif olmadığımız süre zarfında mevcut sistemin iyileştirilmesi adına herhangi bir çalışma yapılmamış olması ve hatta mevcut çalışmaların bile durdurulması bizi şok etmiştir. Sektör içerisindeki kişilerin ve/veya kurumların çözüm aramak istemiyor oluşu ve bu kişilerin ve/veya kurumların elini Dota 2'den çekmiş olması neden bu kadar kötü bir durumda olduğumuzu gözler önüne sermektedir. Aktif olduktan sonra Team Reaction yönetimi olarka bütün iletişim kanallarımızı, Türkiye'de her geçen gün kötüye gitmiş olan Dota 2 için çözüm üretmek isteyen kişiler ve/veya kurumlar ile paylaşacağız, elimizden geldiği kadar mevcut kötü sistemin daha iyi bir hale getirilmesi için çalışacağız! Her zaman oyuncunun, bu sektöre emek veren kişilerin yanında olacağız!

 

Bu yardımları tamamen gönüllülük esasıyla yapacacağız çünkü bizi başarıla ulaştıran eski oyuncularımızın ve bize yeni başarılar getireceğine inandığımız yeni oyuncularımızın, bizi destekleyen taraftarlarımızın ve maçlarımızı takip eden kişilerin daha iyi bir yapı içerisinde bulunması gerektiğine inanıyoruz. 

 
Team Reaction yönetimi olarak diğer takımlara bir çağırımız var;


 "Team Reaction yönetimi olarak aldığımız yeniden aktif olma kararının arkasında aynı zamanda mevcut sistemin iyileştirilmesi olduğunun bilinmesini istiyoruz. Diğer takımların ve takım yetkililerinin bencilliği bir kenara bırakıp mevcut kötü sistemin daha da kötü olmaması ve iyileştirimesi adına çözüm üretme çalışmalarına davet ediyoruz. Kısa ve öz!

Destek olmak isteyen veya düşünen takım ve/veya kişilere şimdiden teşekkürler!"

 

Öte yandan her sene ESL Türkiye tarafından düzenlenen Dota 2 turnuvalarının bu sene yapılmamış oldğunu gördük. Bunun için de ESL Türkiye ile iletişim kuracağımızın ve neden yapılmadığını öğrendiğimiz gibi paylaşacağımızın bilinmesini iseriz.

Team Reaction

Team Reaction

Team Reaction