About

Team Reaction, Türkiye'nin önde gelen elektronik spor organizasyonlarından biri olma hedefi ile kurulan; daima genç ve yeni isimlere şans vererek onları rekabetçi ortama hazırlayan bir elektronik spor takımdır.


Genç ve yüksek potansiyelli oyuncuları keşfetmek, eğitmek ve gelişimlerini desteklemek için geniş bir altayapıya sahibiz. 

Ana görevimiz, Team Reaction ile iş birliği içinde bulunan yada Team Reaction bünyesinde görev alan herkesin fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak en güçlü seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. 

Team Reaction bünyesindeki oyunculara en iyi kaynakların sunulabilmesi bu oyuncuların en iyi hünerlerini gösterebilmeleri sağlayacaktır. Bu yüzden oyuncularımıza hayatın her alanında destek olabilecek uzman kişileri işe alıyoruz.

Team Reaction bünyesindeki oyuncular ve çalışanlar, sektörün en iyisi olmak için çaba göstermektedir. Bu yüzden de yürütme odaklı çalışmaktayız; saatlerimizi nasıl planlayacağımızı biliyoruz çünkü sıkı çalışmanın en büyük avantajımız olduğunu biliyoruz.

Team Reaction'ın kurucu ilkesi ise taraftarları ile olan bağıdır. Taraftarlarımıza bize ulaşabilecekleri yeni bağlantı kanalları kurarak, takım ve taraftar arasındaki bağı canlı tutmaya çalışıyoruz.